Kam-Eko Producent ogrodzeń

Ogrodzenia żaluzjowe

Ogrodzenia żaluzjowe

Postaw na nowoczesność i bezpieczeństwo. Ogrodzenia żaluzjowe stanowią świetne rozwiązanie, gdy zależy nam by nasze ogrodzenie zapewniało prywatność. Ogrodzenie metalowe w systemie żaluzjowym zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo nasz system ogrodzeń DIY pozwala na dostosowanie ogrodzenia do własnych potrzeb. Żaluzje możemy zamontować rozsuwając je na dowolną szerokość. Dzięki temu mamy wpływ na wygląd ogrodzenia, a także jego poziom prywatności oraz cenę. System ogrodzeń żaluzjowych Kam-Eko umożliwia aranżację przęsła według własnego pomysłu. Ogrodzenie żaluzjowe dostępne w uniwersalnych i modnych kolorach grafitowym (RAL 7016) oraz czarnym (RAL 9005) z matowym wykończeniem naturalnie wpasuje się do każdego otoczenia. Warstwa cynku oraz farby proszkowej zapewni długą żywotność ogrodzenia.

Aktualne ceny naszych ogrodzeń żaluzjowych można znaleźć w naszym sklepie internetowym tutaj: ogrodzenia.kam-eko.pl

Elementy ogrodzenia żaluzjowego

System modułowy do samodzielnego montażu

Żaluzja Z30 do ogrodzenia żaluzjowego

Wymiary żaluzji Z30 podane w mm

Wypełnienie żaluzjowe Z30 to element z blachy ocynkowanej i malowanej proszkowo farbą specjalnie opracowaną dla firmy Kam-Eko z matowym wykończeniem, nadająca wyjątkowy wygląd ogrodzeniu.

Żaluzja Z50 do ogrodzenia żaluzjowego

Wymiary żaluzji Z50 podane w mm

Wypełnienie żaluzjowe Z50 to element z blachy ocynkowanej i malowanej proszkowo farbą specjalnie opracowaną dla firmy Kam-Eko z matowym wykończeniem, nadająca wyjątkowy wygląd ogrodzeniu.

Ceownik do przęsła żaluzjowego

Ceownik zamykający górny/dolny

Ceownik zamykający to element z blachy ocynkowanej i malowanej farbą proszkową. Ma on za zadanie wzmocnić konstrukcję ogrodzenia oraz zabezpieczyć ostre krawędzie przęsła. Farba z wykończeniem matowym i z drobną strukturą nadaje ogrodzeniu niepowtarzalny wygląd.

Listwa montażowa do ogrodzenia żaluzjowego

Listwa montażowa do żaluzji

Listwa montażowa do żaluzji Z37 to wykonany z aluminium profil specjalnie zaprojektowany dla naszego systemu ogrodzeniowego DIY. Listwa montażowa pasuje do wszystkich słupków o szerokości ścianki 60 mm i większej.

Daszek do listwy montażowej żaluzjowej

Daszek do listwy montażowej

Daszek z wytrzymałego tworzywa posłuży jako element wykończeniowy oraz zabezpieczy naszą listwę montażową.

Rama bramy i furtki palisadowej do wypełnienia

Rama bramy i furtki żaluzjowej

Rama bramy i furtki palisadowej do wypełnienia. Rama posiada już przykręcone listwy montażowe.

RAL 9005

Czarny MAT
z drobną strukturą

RAL 7016

Grafitowy MAT
z drobną strukturą