Kam-Eko Producent ogrodzeń

Panele ogrodzeniowe 2D bez przetłoczeń

Panele ogrodzeniowe 2D

Ogrodzenie z paneli 2D to rozwiązanie premium w swojej klasie. Panele 2D są wykonane z grubszego drutu niż panele 3D. Nie wymagają przetłoczeń dla uzyskania odpowiedniej sztywności. Przy ich zastosowaniu, łatwo zbudujesz nowoczesne ogrodzenie, które doskonale wpasuje się w każdą architekturę i krajobraz. Sprawdzą się doskonale przy ogradzaniu posesji prywatnych, osiedli strzeżonych, placów zabaw czy obiektów sportowych.

Panel ogrodzeniowy 2D swoją sztywność uzyskuje dzięki zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji. Tworzą go druty pionowe o grubości 5 mm oraz podwójne druty o grubości 6 mm. Ocynkowanie i malowanie proszkowe, zabezpiecza panele przed działaniem warunków atmosferycznych oraz nadaje walor estetyczny. Do zalet ogrodzenia z paneli należy zaliczyć również łatwość ich montażu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkie akcesoria niezbędne do zamontowania ogrodzenia. Na system ogrodzeniowy składają się między innymi słupki ogrodzeniowe, obejmy czy wszelkiego rodzaju klipsy montażowe.

panele ogrodzeniowe bez przetłoczeń - panele 2D
Panele 2D panele ogrodzeniowe grafitowe

Panel panelowi nie równy

Panele ogrodzeniowe 2D i 3D są jednym z najpopularniejszych materiałów na ogrodzenie. Panel 2D czyli panel bez przetłoczeń wzmocniony jest za pomocą zgrzewania dodatkowych drutów poziomych, dodatkowo ich grubość jest większa niż przy standardowych panelach 3D. Proste w montażu i utrzymaniu w czystości, znakomicie sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. Przy wyborze paneli warto zwrócić uwagę nie tylko na ich wysokość ale i grubość zastosowanych drutów, rodzaj i jakość powłoki malarskiej lub jakość powlekania PVC. Równie ważnym aspektem jest jakość zgrzewu samych drutów.

Panel 2D – bez kompromisów
Panele 2D wymiary panele ogrodzeniowe

Wysokość paneli:

  • 1030 mm
  • 1230 mm
  • 1430 mm
  • 1630 mm
  • 1830 mm

Grubość drutu paneli:

  • ∅ 6/5/6 mm.

Nasze panele ogrodzeniowe są wykonane z drutów ocynkowanych. Panele 2D inaczej panele bez przetłoczeń są wykonane z drutów pionowych o średnicy 5 mm oraz poziomych podwójnych o średnicy 6 mm taka konstrukcja znacząco usztywnia panel.

panel 2d grubość drutu 6/5/6

Grubość drutów:

  • ∅ 6/5/6 mm.

Nasze panele ogrodzeniowe są wykonane z drutów ocynkowanych. Panele 2D inaczej panele bez przetłoczeń są wykonane z drutów pionowych o średnicy 5 mm oraz poziomych podwójnych o średnicy 6 mm taka konstrukcja znacząco usztywnia panel.

panel 2d grubość drutu

Wielkość oczka paneli:

  • 50 x 200 mm

Wszystkie nasze panele ogrodzeniowe 2D mają standardową wielkość oczka 50×200 mm. Minimalna ilość drutów pionowych w naszych panelach to 46.

Dzięki takiej konstrukcji, nasze panele są bardzo konkurencyjne pod względem jakości oraz ceny.

RAL 6005

Zielony połysk

RAL 7016

Grafitowy połysk

Powłoka lakiernicza

Nasze panele są wykonane z drutu ocynkowanego. Wszystkie elementy naszego ogrodzenia malujemy farbą proszkową. Tworzy ona twardą strukturę odporną na zarysowania i obicia. Ponadto połączenie cynku i farby proszkowej zapewnia doskonałe parametry antykorozyjne. Tak zabezpieczone elementy ogrodzenia są odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne zapewniając dłuższą żywotność oraz estetyczny wygląd.

Malowanie proszkowe