Kam-Eko Producent ogrodzeń

Panele ogrodzeniowe bez przetłoczeń – Panele 2D

Panele ogrodzeniowe 2D

Z paneli ogrodzeniowych bez przetłoczeń zbudujesz nowoczesne ogrodzenie doskonale wpasowujące się w każdą architekturę i krajobraz. Sprawdzą się doskonale przy ogradzaniu posesji prywatnych, osiedli strzeżonych, placów zabaw czy obiektów sportowych. Panel ogrodzeniowy 2D swoją sztywność uzyskuje dzięki zastosowaniu odpowiedniej konstrukcji. Panel tworzą druty pionowe o grubości 5 mm oraz podwójne druty o grubości 6 mm. Ocynkowanie i malowanie proszkowe oprócz walorów estetycznych zabezpiecza panel przed działaniem warunków atmosferycznych. Do zalet ogrodzenia z paneli należy zaliczyć również łatwość ich montażu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkie akcesoria niezbędne do zamontowania ogrodzenia. Na system ogrodzeniowy składają się między innymi słupki ogrodzeniowe, obejmy czy wszelkiego rodzaju klipsy montażowe.

panele ogrodzeniowe bez przetłoczeń - panele 2D
Panele 2D panele ogrodzeniowe grafitowe

Panel panelowi nie równy

Panele ogrodzeniowe 2D i 3D są jednym z najpopularniejszych materiałów na ogrodzenie. Panel 2D czyli panel bez przetłoczeń wzmocniony jest za pomocą zgrzewania dodatkowych drutów poziomych, dodatkowo ich grubość jest większa niż przy standardowych panelach 3D. Proste w montażu i utrzymaniu w czystości, znakomicie sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. Przy wyborze paneli warto zwrócić uwagę nie tylko na ich wysokość ale i grubość zastosowanych drutów, rodzaj i jakość powłoki malarskiej lub jakość powlekania PVC. Równie ważnym aspektem jest jakość zgrzewu samych drutów.

Panel 2D – bez kompromisów
Panele 2D wymiary panele ogrodzeniowe

Wysokość paneli:

  • 1030 mm
  • 1230 mm
  • 1430 mm
  • 1630 mm
  • 1830 mm

Grubość drutów:

  • ∅ 6/5/6 mm.

Nasze panele ogrodzeniowe są wykonane z drutów ocynkowanych. Panele 2D inaczej panele bez przetłoczeń są wykonane z drutów pionowych o średnicy 5 mm oraz poziomych podwójnych o średnicy 6 mm taka konstrukcja znacząco usztywnia panel.

panel 2d grubość drutu 6/5/6

Grubość drutów:

  • ∅ 6/5/6 mm.

Nasze panele ogrodzeniowe są wykonane z drutów ocynkowanych. Panele 2D inaczej panele bez przetłoczeń są wykonane z drutów pionowych o średnicy 5 mm oraz poziomych podwójnych o średnicy 6 mm taka konstrukcja znacząco usztywnia panel.

panel 2d grubość drutu

Wielkość oczka:

  • 50 x 200 mm

Wszystkie panele ogrodzeniowe 2D mają standardową wielkość oczka 50×200 mm. Minimalna ilość drutów pionowych w naszych panelach to 46.

RAL 6005

Zielony połysk

RAL 7016

Grafitowy połysk

Powłoka lakiernicza

Nasze panele są wykonane z drutu ocynkowanego. Wszystkie elementy naszego ogrodzenia malujemy farbą proszkową. Tworzy ona twardą strukturę odporną na zarysowania i obicia. Ponadto połączenie cynku i farby proszkowej zapewnia doskonałe parametry antykorozyjne. Tak zabezpieczone elementy ogrodzenia są odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne zapewniając dłuższą żywotność oraz estetyczny wygląd.

Malowanie proszkowe