Kam-Eko Producent ogrodzeń

Ogrodzenia murowane z pustaków

Ogrodzenia murowane

Dla uzupełnienia  systemu ogrodzeń palisadowych poszerzyliśmy nasz asortyment o pustaki ogrodzeniowe. Stanowią one osobny system ogrodzeniowy, który z powodzeniem połączymy z przęsłami żaluzjowymi, lub innym wypełnieniem palisadowym z naszej oferty. Elementy ogrodzenia z pustaków mogą posłużyć jako niska podmurówka, średni mur ze słupkami z pustaków wypełniony metalowymi przęsłami, lub jako wysoki mur dający pełną prywatność i zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Ogrodzenia gładkie doskonale wpiszą się w niemal każdą architekturę a dzięki bogatej gamie kolorów, dopasujesz swoje ogrodzenie do koloru elewacji budynku, czy koloru pokrycia dachowego.

Ceny ogrodzeń betonowych sprawdzisz w naszym sklepie internetowym.

Pustaki zalewowe słupkowe są głównie stosowane jako słupki w ogrodzeniu, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by użyć ich jako murek, lub elementy małej architektury w naszym ogrodzie. Do wykończenia słupka przewidziany jest daszek betonowy z gładkim, płaskim wykończeniem.

  • wymiary pustaka to 36x36x20cm,
  • wymiary daszka 36x36x5cm.

Pustak murkowy

Prostokątny pustak murkowy przeznaczony jest do budowy na fundamencie betonowym. Sprawdzi się jako niska podmurówka, murek z przęsłem, lub jako wysoki mur ogrodzeniowy. Pustak posiada w połowie specjalne nacięcie które ułatwia jego rozpołowienie. Okaże się to pomocne gdy będziemy okładać pustaki na tzw. cegiełkę. Do pustaków murkowych również przewidziane są płaskie daszki.

  • wymiary pustaka 20x50x20cm,
  • wymiary daszka 20x50x5cm